13-15 Травня 2025 · МВЦ | Київ | Україна


13-15 Травня 2025 · МВЦ | Київ | Україна


Інноваційна система аксіального фітинга для бездоганного функціонування мережі від Raftec

Інноваційна система аксіального фітинга для бездоганного функціонування мережі від Raftec

Шляхом оптимізації технологій водопостачання та мереж трубопроводів, з'являється нова перспективна ініціатива — впровадження системи аксіального фітинга у водопровідних мережах. Ця інноваційна технологія призначена для підвищення надійності та ефективності систем водопостачання, мінімізації ймовірності витоків та ушкоджень трубопроводів. А також відсутність процесу нагрівання труби

Аксіальний фітинг відіграє ключову роль у з'єднанні трубопроводів в системах водопостачання. Він гарантує герметичність та міцність з'єднання, що є невід'ємним фактором у запобіганні витоків води та уникнення непередбачених аварій. Головна перевага цієї технології ТМ RAFTEC полягає у можливості забезпечити точне та надійне з'єднання трубопроводів, що сприяє зниженню витрат на обслуговування та ремонт системи в цілому.

Крім цього, простота монтажу аксіального фітинга ТМ RAFTEC робить його ефективним інструментом для прискорення процесу встановлення трубопроводів у системах водопостачання. Це сприяє зменшенню витрат часу та ресурсів під час будівництва та обслуговування водопровідних мереж.

Новаторський підхід системи аксіального фітинга полягає також у тому, що під час монтажу трубопроводів не потрібно застосовувати високотемпературні методи, які часто вимагають нагрівання поліетилену для забезпечення герметичного з'єднання. Це рішення дозволяє уникнути утворення парів розплавленого поліетилену, які можуть бути шкідливими для здоров'я монтажника. Таким чином, система аксіального фітинга не лише сприяє безпеці його застосування, а й підвищує загальну екологічну придатність процесу монтажу.

Огляд: https://www.youtube.com/watch?v=p9Fw7PHbsHU

Деталі: https://raftec.ua/sistemy.../push-ftngi-dlya-pex-trub/

 Отримати квиток
 Забронювати стенд