THE MAIN STRONG POINT OF ENGINEERING MARKET OF UKRAINE

14-16 May 2024 · МВЦ | Київ | Україна

THE MAIN STRONG POINT OF ENGINEERING MARKET OF UKRAINE

14-16 May 2024 · МВЦ | Київ | Україна


ВІДГУКИ ПРО ВИСТАВКУ

АКВАТЕРМ КИЇВ

НЕЗЛАМНІ. НЕСКОРЕНІ. НЕЗАЛЕЖНІ


До виставки Акватерм Київ 2024

0Днів
0Годин
0Хвилин

Відео-відгуки


Учасники про виставку

Illustration

Винар Василь

Директор компанії ФАРТ ПРОМ

18 травня 2023

Враження від участі у виставці Акватерм Київ 2023 максимально приємні. Ми надзвичайно раді від кількості відвідувачів, від внутрішнього стану та азарту, які викликає виставка. Ми дуже раді, що наша компанія являється одним з постійних учасників Акватерм Київ. Цього року виставку відвідали максимальна кількість представників водоканалів та теплоенерго, територіальних громад, а також, мери міст, що є одним з сегментів нашої цільової аудиторії. Хочемо зустрітися наступного року, вже в масштабнішому форматі та з мирним небом.

Illustration

Вадим Насадюк

Комерційний директор компанії FADO

18 травня 2023

Ми в черговий раз приймаємо участь в Акватермі, тому що враження від цієї виставки щороку в нас дуже гарні.На нашому стенді достатньо відвідувачів, менеджери мають змогу приділити увагу кожному, поспілкуватися та провести презентацію наших товарів.На виставці Акватерм Київ ми маємо змогу зустрітися з нашими партнерами, а, також, знайти нових дилерів та монтажників для майбутньої співпраці. Ми, також, ставимо за мету показати репутаційні моменти компанії, презентувати наявний асортимент та наші новинки.Хочемо подякувати організаторам виставки Акватерм Київ 2023, що в ці нелегкі часи, вони знайшли сили та можливості організувати таку виставку!

Illustration

Максим Солоненко

Регіональний директор зі збуту інженерних систем компанії REHAU

18 травня 2023

Цього року на виставці Акватерм Київ 2023 ми представляли нову компанію MEPA. Презентували інсталяції, які по якості та духу дуже схожі на Rehau. На виставці було дуже багато нашої цільової аудиторії, монтажників, представників компаній і ми зрозуміли, що наша продукція представлена в потрібний час.Бажаємо кожному пам’ятати, що прийде час і ми все відновимо разом!

Illustration

Володимир Волошин

Керівник департаменту продажів компанії MYCOND

25 травня 2023

Упродовж трьох незабутніх днів на одній з наймасштабніших виставок України — Aquatherm Kyiv 2023.На період цього часу, ми разом із понад 9000 відвідувачами та 170 експонентами змогли поглянути у майбутнє у галузі ОВіК.
Ми вдячні організаторам та всім хто взяв участь, за їх ентузіазм та інтерес до інновацій у галузі опалення та вентиляції. Ця виставка стала прекрасною платформою для обміну ідеями та встановлення нових зв'язків, і ми з нетерпінням чекаємо на майбутні можливості співпраці та зростання!

Illustration

Марина

Начальник відділу продажів ТОВ «ІВІК Формула Води»

10 червня 2023

У цьому році наша компанія прийняла участь у виставці Aquatherm Kyiv 2023. Ми були приємно вражені кількістю відвідувачів, які були присутніми не тільки на самому заході та конференціях, але в цілому людей, які підходили до нашого стенду. Чимало було очільників ТГ та представників міжнародних БФ. Для себе побачили, що питання відновлення водної інфраструктури України актуальне, як ніколи, та ми на правильному шляху, адже у нас є продукти для вирішення насущних проблем.
Тож у цілому масштабом та організацією ми задоволені

Illustration

Олексій Єфимович

Керівник промислово відділу ECOSOFT

18 травня 2023

Цього року ми брали участь у виставці Акватерм Київ 2023 з двома стендами. Стенд на вулиці приніс ще більше результатів, ніж ми прогнозували, тому наступного року плануємо розширювати вуличну експозицію.Цього року представники компанії на стенді зібрали анкети конкретно цільової аудиторії ( керівники водоканалів та підприємств, головні інженери та монтажники, мери міст України, що потребують відбудови)Отримали декілька нестандартних та цікавих заявок на розробку нових продуктів та проектів для реалізації.Бажаємо всім учасникам мирного неба та чистої води, з чим ми з радістю допоможемо

Illustration

Ксенія Савченко

Маркетинг-директор компанії «Санді-Плюс»

20 Травня, 2022

Акватерм для нашої компанії – це завжди подія №1, до якої ми готуємося з особливою ретельністю та креативністю. Цей рік не став винятком, і, підсумовуючи, можу зазначити, що організатори вміють дивувати як учасників, так і відвідувачів виставки. Цей захід вже давно став своєрідною тусовкою для професіоналів, де ми раді зустрітися з діючими партнерами, готові до нових контактів, обміну досвідом з провідними гравцями на ринку теплотехніки, а також раді довідатися про новинки в галузі. Чи будемо ми брати участь наступного року? Однозначно будемо!

Illustration

Татьяна Денисенко

Регіональний менеджер компанії Wavin Ekoplastik

20 Травня, 2022

Цього року, мені здається, було більше відвідувачів, ніж в попередньому. Нам вдалось зібрати багато нових контактів серед монтажників, торгових підприємств та дистриб’юторів. Мали можливість зустрітися не лише з вітчизняними, але й іноземними спеціалістами галузі. Також порадувала і програма виставки. Організатори постаралися оживити її проведенням конкурсів, змагань, різноманітністю семінарів. Це дуже корисно, оскільки час від часу потрібно «розряджати» ділову обстановку.

Illustration

Олександр

Регіональний менеджер компанії PESTAN

20 Травня, 2022

Ми вкрай задоволені участю у виставці. Цього року тут багато фахівців, було легко і зручно зав’язувати нові контакти зі споживачами. Ми навіть встигли погодити кілька договорів з новими клієнтами. Спілкування велося з великою кількістю дистриб’юторів. Вони так само залишилися задоволені, тому що отримали хороші відгуки від клієнтів. 

Брали участь у виставці?

Напишіть свій відгук аби ми мали змогу щороку ставати кращими для вас.*Ваші дані не будуть передаватися третім особам.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

 Отримати квиток
 Забронювати стенд